Úvodní strana » Kuchyň » Složení obědů
Kuchyň K&K
Předchozí
Další
Od 23.12.2019 do 1.2.2020 vybíráme dovolenou a nevaříme. Budeme se těšit od 2.1.2020. Jídelníčky na leden připravíme do 15.12.2019.
22.10. nevaříme. Omlouváme se za tuto změnu, způsobenou vážnými rodinnými událostmi. Každého strávníka zkontaktujeme a domluvíme se na vrácení zálohy. Děkujeme za pochopení.
POZOR, POZOR!!! Od 1.9.2019 přecházíme pouze na ekologické jednorázové krabičky z cukrové třtiny, které jsou plně kompostovatelné a z toho důvodu zvyšujeme cenu za menubox s polévkovou miskou na 11,- Kč vč. DPH. Doufáme za pochopení.
Od 29.7. do 2.8. 2019 jsme na dovolené a nevaříme. V srpnu si pak dáme dovolenou ještě 16.8.. Nicméně, i když nevaříme, přemýšlíme nad zlepšením a že je stále co zlepšovat. Tak v plné síle 5.8. nashledanou.
24.6.2019 nevaříme!!! Máme Sanitární den.

Složení obědů

Jste zvyklí na poctivou českou kuchyni, ale přece jen tučné a moučné jídlo, tak typické pro náš národ Vám nedělá dobře? Vyzkoušejte naše Menu 1 v trošku odlehčené variantě.

Francouzská, italská, řecká kuchyně je inspirací pro naše recepty v Menu 2, které občas obohatíme o trochu jiné přílohy, než bývá zvykem.

Vegetariáni si mohou v Jeseníku a okolí také přijít na své. Naše Menu 3 je pouze a jen určené pro ně. Dbáme na obsah bílkovin, které jsou u řady vegetariánů opomíjeny.

Každý pátek Vám k obědu přidáme moučník, protože si pořád myslíme, že chutě mají být vyváženy a sladké občas nikomu neublíží. Podívejte se blíže na naše Páteční moučníky.

Polévka patří ke každému obědu. Naše polévky mají trochu více funkcí: zahřát, příjemně nastavit trávení, dodat tekutinu a hlavně dodat pořádnou dávku zeleniny. Pro někoho mohou být nezvyklé, ale ze zkušenosti víme, že je to jen otázka zvyku, než si na jejich chuť zvyknete. Něco málo k Polévkám.

Pokud jste si poctivě přečetli jídelníček, objevíte v závorkách slovo bezlepkové, toto jídlo mohou úplně všichni naši strávníci a také ti, kteří mají bezlepkovou dietu naordinovanou. Více podrovností viz odkaz Strava pro bezlepky.

Fotogalerie
Není záznam
Kontaktujte nás

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva


© 2019 Složení obědů | Kuchyň K&K Kuchyně - nutriční poradenství, kuchyně Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Page generated in 3.2688 seconds | Memory usage: 43.25 mb / from 70M
Sdílej odkaz na: