Úvodní strana » Kuchyň » Složení obědů
Kuchyň K&K
Předchozí
Další
Změna v jídelníčku 24.6.a 25.6. 24.6. a 25.6. se omlouváme za změnu. Máme Vám dodat bramborovou kaší, ale máme již nakoupeny nové brambory a z nich kaši neuděláme a to nás před měsícem při plánování nenapadlo. Omlouváme se a děkujeme za tolerování změny.
V červenci, v pondělí 6.7., slavíme státní svátek , vařit nebudeme a dovolenou si vybereme v srpnu od 21.8. do 31.8. Na začátku prázdnin nás bude v kuchyni o polovinu méně a tak prosíme o toleranci s případnými nedostatky. Všem našim věrným strávníkům a také těm nově příchozím vzkazujeme: Děkujeme za Vás!
Od 1.5. se opět vracíme k Vašim jídlonosičům. Prosíme o udržování čistoty jídlonosičů i z vnější strany. Stále prosíme o pokračování bezkontaktního předávání obědů. V květnu nás čekají svátky 1.5. a 8.5., opět budeme vařit, ovšem nabízíme pouze jedno menu. V pondělí 11.5. také nabízíme pouze jedno jídlo, v tento den nás v kuchyni bude o polovinu méně, tak abychom vše zvládli. Děkujeme za Vaši trpělivost se změnami, které jsme v době nouze provedli. Děkujeme za Vaše objednávky a věrnost. Mějte radostné dny.
Díky situaci, která klade velké nároky na naši vlastní zodpovědnost, jsme od 16.3.přistoupili k následujícím opatřením: 1. Obědy rozvážíme pouze v jednorázových boxech. Cenu boxů jsme snížili na 8,- kč (z původních 11,- kč). Snažíme se snížit riziko přenosu infekce z nesterilních nosičů. 2.Obědy rozváží pouze 1 auto, doba rozvozu se může lišit až o 1 hodinu oproti běžnému režimu 3. Do styku s potravinami přichází pouze 2 osoby. Zesílili jsme hygienu na pracovišti, a to jak při zacházení s potravinami, úklidu kuchyně a rozvozového auta, osobní hygienu, tak v používání ochranných pomůcek. 4. Prosíme o vytvoření podmínek k bezkontaktnímu předání obědů. 5. Pokud je to možné prosíme o platbu obědů na účet 43-6168890227/0100. Do poznámky napište příjmení a období, za které platíte. Prosíme o platby hned v pondělí na daný týden anebo za celou objednávku. Kdo nemá přístup k bezkontaktní platbě, budeme respektovat i platby v hotovosti. 6. V případě, že některé potraviny nebudou k dostání (snad se nestane). Upravíme skladbu jídla i bez oznámení. 7. V dubnu nás čekají dva svátky 10.4. a 13.4., vařit nebudeme, ale komu oběd pomůže, dejte vědět na email, telefon nebo při rozvozu a oběd dovezeme. Budeme vařit pouze 1 menu. 8. O víkendu se snažíme šít roušky, kdo potřebuje přihlaste se. Děkujeme za respektování změn, děkujeme za Vaše pokračující objednávky. A věříme, že vše společně zvládneme. Buďte zdrávi.
Dnes se musìme omluvit, dovoz obědu se dnes zpozdí asi o půl hodiny. A na vině jsou nekvalitní brambory,které jsme vyhodili a museli uvařit nové. Moc se omlouváme za případně zmatky.

Složení obědů

Jste zvyklí na poctivou českou kuchyni, ale přece jen tučné a moučné jídlo, tak typické pro náš národ Vám nedělá dobře? Vyzkoušejte naše Menu 1 v trošku odlehčené variantě.

Francouzská, italská, řecká kuchyně je inspirací pro naše recepty v Menu 2, které občas obohatíme o trochu jiné přílohy, než bývá zvykem.

Vegetariáni si mohou v Jeseníku a okolí také přijít na své. Naše Menu 3 je pouze a jen určené pro ně. Dbáme na obsah bílkovin, které jsou u řady vegetariánů opomíjeny.

Každý pátek Vám k obědu přidáme moučník, protože si pořád myslíme, že chutě mají být vyváženy a sladké občas nikomu neublíží. Podívejte se blíže na naše Páteční moučníky.

Polévka patří ke každému obědu. Naše polévky mají trochu více funkcí: zahřát, příjemně nastavit trávení, dodat tekutinu a hlavně dodat pořádnou dávku zeleniny. Pro někoho mohou být nezvyklé, ale ze zkušenosti víme, že je to jen otázka zvyku, než si na jejich chuť zvyknete. Něco málo k Polévkám.

Pokud jste si poctivě přečetli jídelníček, objevíte v závorkách slovo bezlepkové, toto jídlo mohou úplně všichni naši strávníci a také ti, kteří mají bezlepkovou dietu naordinovanou. Více podrovností viz odkaz Strava pro bezlepky.

Fotogalerie
Není záznam
Kontaktujte nás

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva


© 2020 Složení obědů | Kuchyň K&K Kuchyně - nutriční poradenství, kuchyně Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Page generated in 1.8230 seconds | Memory usage: 37.5 mb / from 70M
Sdílej odkaz na: