Úvodní strana » Kuchyň » Rozvoz obědů
Kuchyň K&K
Předchozí
Další
Od 23.12.2019 do 1.2.2020 vybíráme dovolenou a nevaříme. Budeme se těšit od 2.1.2020. Jídelníčky na leden připravíme do 15.12.2019.
22.10. nevaříme. Omlouváme se za tuto změnu, způsobenou vážnými rodinnými událostmi. Každého strávníka zkontaktujeme a domluvíme se na vrácení zálohy. Děkujeme za pochopení.
POZOR, POZOR!!! Od 1.9.2019 přecházíme pouze na ekologické jednorázové krabičky z cukrové třtiny, které jsou plně kompostovatelné a z toho důvodu zvyšujeme cenu za menubox s polévkovou miskou na 11,- Kč vč. DPH. Doufáme za pochopení.
Od 29.7. do 2.8. 2019 jsme na dovolené a nevaříme. V srpnu si pak dáme dovolenou ještě 16.8.. Nicméně, i když nevaříme, přemýšlíme nad zlepšením a že je stále co zlepšovat. Tak v plné síle 5.8. nashledanou.
24.6.2019 nevaříme!!! Máme Sanitární den.

Rozvoz obědů

Obědy dovezeme na Váš stůl do práce nebo domů.

Doba rozvozu

Ve všední dny vozíme obědy mezi 10,30-12,30. Čas záleží na domluvě a také naší trase rozvozu. V případě, že dodáváme na jedno místo více než 10 obědů, budeme se snažit co nejvíce přizpůsobit Vašim požadavkům.

O víkendech obědy nevaříme, pokud ale budete mít objednávku na větší množství obědů, je možné se domluvit.

Transporní nádoby

Menuboxy jednorázové polystyrenové nádoby, které Vás budou stát 5,-Kč k obědu navíc. Výhodou je, že nemusíme si vyměňovat jídlonosiče a z hlediska bakteriální ochrany je tato nádoba nejvhodnější. Ovšem z pohledu na ochranu přírody: "Pořiďte si prosím jídlonosiče".

Jídlonosiče přináší více výhod: pořídíte si 2 jídlonosiče popsané Vašim jménem, k jídlonosičům se dá přikoupit i termoobal, ve kterém jídlo zůstane dlouho teplé. Ušetříte finance za krabičky, kdy cena obědů je tak 80,-Kč. a hlavně chováme se ekologicky.

Termonádoby - talíř na polévku, na hlavní jídlo, salát je porcelánové a uzavřené v termoboxech. Cena je velmi vysoká, navíc při pořízení dvou termonádob pro 1 osobu.

V čem k Vám přijedeme

Rozpoznáte nás podle autíčka pic - up, určeného jen k rozvozu obědů, ale zatím nepopsaného reklamou.

Kolik stojí rozvoz?

Na trase Mikulovice- Zlaté Hory a Mikulovice- Jeseník a ž Lipová lázně si cestu neúčtujeme.

Při cestě mimo tuto trasu si za 1km účtujeme 3,70,-Kč. Opět ale záleží na množství obědů a individuální domluvě.

Fotogalerie
Není záznam
Kontaktujte nás

Máte dotaz či zájem o podrobnější informace k našim službám? Vyplňte prosím své údaje, rádi se vám ozveme.

Jméno a příjmení
Email
Zpráva


© 2019 Rozvoz obědů | Kuchyň K&K Kuchyně - nutriční poradenství, kuchyně Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.
Page generated in 1.7876 seconds | Memory usage: 43.25 mb / from 70M
Sdílej odkaz na: